ScolastAs e mussadras

scolastas e scolasts

ciclus 1

Pia Condrau

mussadra da scoletta

pcondrau@scoladisentis.ch

Petra Pally

mussadra da scoletta

ppally@scoladisentis.ch

Ladina Bearth

1. classa

lbearth@scoladisentis.ch

Riccarda Bass

2. classa

rbass@scoladisentis.ch

ciclus 2

Roger Tuor

3. classa A

rtuor@scoladisentis.ch

Dina Pally

3. classa B

dpally@scoladisentis.ch

Michel Andriuet

4. classa

mandriuet@scoladisentis.ch

Gion Tenner

5. classa

gtenner@scoladisentis.ch

Bruno Flepp

6. classa

bflepp@scoladisentis.ch

ciclus 3

Aluis Hosang

1. e 3. reala

ahosang@scoladisentis.ch

Adrian Pally

1. secundara

apally@scoladisentis.ch

Fabian Tschuor

2. reala

ftschuor@scoladisentis.ch

Christoph Berger

2. secundara

cberger@scoladisentis.ch

Gabriel Venzin

3. secundara

gvenzin@scoladisentis.ch

Kai Hinrichsen

scolast dil fatg superiura

khinrichsen@scoladisentis.ch

pedagogas curativas

Stefania Ritter

pedagoga curativa

sritter@scoladisentis.ch

Olinda Hosang

pedagoga curativa

ohosang@scoladisentis.ch

Helena Lozza

pedagoga curativa

att, sport e tenercasa

Catrina Steger

lavurs manilas e sport

csteger@scoladisentis.ch

Irena Flepp-Sac

lavurs manilas

iflepp@scoladisentis.ch

erg e religiun

Corina Defuns

ductrina/etica

corinadefuns@kns.ch

Sabrina Capaul-Sgier

ductrina/etica

scapaul@scoladisentis.ch

sustegn da lungatg

Andrea Schmed

sustegn da lungatg

aschmed@scoladisentis.ch

instrucziun talian scalem superiur

Stefania Ritter

instrucziun talian scalem superiur

sritter@scoladisentis.ch