Scolasts

scolastas e scolasts 2018/2019

ciclus 1

Pia Condrau

mussadra da scoletta

pcondrau@scoladisentis.ch

Regina Giger

mussadra da scoletta

rgiger@scoladisentis.ch

Petra Pally

mussadra da scoletta

ppally@scoladisentis.ch

Sabrina Sgier

1. classa

ssgier@scoladisentis.ch

Yvonne Flepp

2. classa

yflepp@scoladisentis.ch

ciclus 2

Michel Andriuet

3. classa

mandriuet@scoladisentis.ch

Roger Tuor

4. classa

rtuor@scoladisentis.ch

Bruno Flepp

5. classa

bflepp@scoladisentis.ch

Gion Tenner

6. classa

gtenner@scoladisentis.ch

ciclus 3

Aluis Hosang

1. reala

ahosang@scoladisentis.ch

Adrian Pally

1. secundara

apally@scoladisentis.ch

Fabian Tschuor

2. reala

ftschuor@scoladisentis.ch

Christoph Berger

2. secundara

cberger@scoladisentis.ch

Kai Hinrichsen

3. reala

khinrichsen@scoladisentis.ch

Gabriel Venzin

3. secundara

gvenzin@scoladisentis.ch

pedagogas curativas

Stefania Ritter

pedagoga curativa

sritter@scoladisentis.ch

Olinda Hosang

pedagoga curativa

ohosang@scoladisentis.ch

att, sport e tenercasa

Catrina Steger

lavurs manilas e sport

csteger@scoladisentis.ch

Irena Flepp-Sac

lavurs manilas

iflepp@scoladisentis.ch

erg e religiun

Corina Defuns

ductrina/etica

corinadefuns@kns.ch

sustegn da lungatg

Andrea Schmed

sustegn da lungatg

aschmed@scoladisentis.ch

instrucziun talian scalem superiur

Regula Arpagaus

instrucziun talian scalem superiur